piektdiena, 2014. gada 7. marts

..nez kurš man tās globālās pārdomas piespēlē :D)) ..šodien aizAdomājos par specializāciju ..no vienas puses tā kā labi - tas dod iespēju sasniegt augstāku precizitāti, lielāku ātrumu, dzidrāku skaņu ..un tomēr! ..no otras puses zaudē funkcionalitāte, drošība, emocionalitāte ..varbūt tas ir novecojis uzskats - bet nevaru iedomāties vecmāmiņu, kas specializējas tikai pasaku lasīšanā ..varbūt tas no mana mājsaimnieces skatpunkta - bet nevaru iedomāties saimnieci, kas specializējas tikai putras vārīšanā ..varbūt tas no sievietes uztveres ..saka, ka nav sievietes, kura būtu mīlējusi vairāk kā vienu vīrieti, un nav vīrieša, kas būtu mīlējis tikai vienu sievieti ..pag, bet kurš tad ir šaurāk specializēts :D))

2 komentāri:

 1. Sveika! :)
  Tavas pārdomas prasīt prasās pēc atbalsta un solidaritātes! :)
  Arī mani biedē jebkādas specializācijas šaurie rāmji, no kuriem izlienot, speciālists zaudē orientāciju telpā un laikā... Mēs zaudējam lielos mērķus un pieķeramies mazajiem, tas ir, kā apmaldoties mežā, meklējot vienu sēni... :)
  Un kaut kur, neta plašumos , lasīju domu, ka tikai ar mīlestību padarīts darbs ar laiku izaudzina vislabāko meistaru. Šo meistaru meklē pasūtītājs un vēlas par jebkuru naudu to realizēt. Sākas ne tikai domu, bet MĪLESTĪBAS apmaiņa. Un visi saņem , ko vēlējušies... Tā strādā dabas likumi un tiem nav vajadzīgas specializācijas, bet ar mīlestību un atbildību padarīts darbs!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. ..PALDIES!
   ..šonedeļ manā profesionālajā dīķītī arī sākusies viļņošanās
   ..un, šķiet, apmaiņas process iet vaļām visos gaņģos!! ;)
   ..paldies par pirmo pogu!

   atkāpe/paskaidrojums/mīļums: reiz datorskolotājs mūs rosināja pazīmēt pogas, es kā šūdinātāja, jautāju priekš kam!! ..sasmējāmies abi, jo viņš bija domājis desctop aktivizācijas lodziņPogas :D))

   Dzēst