ceturtdiena, 2013. gada 24. janvāris


..guļu slima ..man tas ir neparasti ..pa veseliem 50 veseliem gadiem ievēroju, ka slimoju tikai, kad vajag sevī kko sakārtot.. galva tik smaga, ka izpurināt nevar ..jamēģina citādi ..līdz šim visefektīgākā mājas kārtošanas metode: izgāzt visu plāna vidū un atpakaļ likt pēc iespējas mazāk..

..Viks savā grāmatā „T.Fucktors” piemin „ieceri par dzejoļu ciklu, kas sastāvētu no dīvainā, rotaļīgā veidā apspēlētas gramatikas, piem.,
nominatīvs: Velta Pūle
ģenetīvs: Veltas Pūles  
...
Tā sakot, ja jau ģenetīvā skaidrs, ka veltas pūles...”

..Julie and Julia ..beidzot noskatījos ..ir tik daudz filmu par mani!! :D)) ..spriežot pec google statistikas manu blogu arī kāds lasa ..klusējot :)) ..kurai Džūlijai esmu tuvāka!? ..vairāk laikam līdzinos JudyDench Evelyn-ai no The Best Exotic Marigold Hotel ..esmu sevi atradusi ..un, bišk’ pateicoties Džūlijām, bet visvairāk cilvēkiem sev blakus, varbūt ari kāds kopīgs labums būs ;)

..šodien man svešvārdi pa acu priekšu ..jēmu un iztulkoju:
Rücklicht - aizmugures lukturis
Prokrastinācija nozīmē “brīvprātīgi kavēties, neraugoties uz to, ka šādas novilcināšanas iespaidā iznākums var būt tikai sliktāks.”
In marketing, Rebranding is the creation of a new name, term, symbol, design, or combination thereof for an established brand with the intention of developing a new, differentiated identity in the minds of consumers, investors, and competitors

..ir jauka filma The Magic of Belle Isle, kur māte meitai par nejauku vārdu lietošanu liek apgūt trīs jaunus vārdus un izpētīt to nozīmi ..un no tā, kas meitai ausī ieķeras, izdara savus secinājumus ..man ari radās savi secinājumi ..jo sevišķi kad pieteicās vēl viens saīsinājums „grawe”, kuru uzrakstīju ar parasto V, un tad samulsu smiet vai bīties ..bet latvis senais no šī nekad nav vairījies un slēpies ..

„Sitiet, saskaldiet mani
ГАДЫ
gadsimts, vienalga, būs
mans...”
Viks

..labi, ka aiziet nebūtība laiki, kad izdevēji rakstītājus terorizēja ar gadiem

..viss augšminētais lika pieņemt lēmumu: nav iemeslu vilcināties, kaut kas jānorok, lai top rebrandings! ..labi, ka man ir spožs aizmugures lukturis :D))

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru